Co nas czeka w listopadzie?

Dzień Postaci z Bajek

6 listopada świętujemy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. Zachęcamy, aby dzieci przebrały się za ulubioną postać z bajki.

Teatrzyk

7 listopada zapraszamy wszystkie dzieci na Teatrzyk „Dzielny Pacjent”, Przypominamy o eleganckim ubraniu.

Eksperymenty

9 listopada świętujemy Dzień Wynalazcy, wszystkie przedszkolaki wezmą udział w zabawach badawczych, eksperymentach.

Akademia z okazji Dnia Niepodległości

10 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Niepodległości. Najstarsza grupa przygotowała Akademię dla całej społeczności przedszkolnej. Prosimy o strój galowy.

Wycieczka

13 listopada odbędzie się wycieczka grup Delfinki oraz Sówki do Teatru Syrenka w Gdyni.

Dogoterapia

17 listopada odwiedzi nas piesek. Dowiemy się w jaki sposób należy zajmować się psem oraz co to znaczy być odpowiedzialnym za swoje zwierzę.

Święto Pluszowego Misia

24 listopada zapraszamy wszystkie dzieci na balik Pluszowego Misia.

Konsultacje indywidualne

Pod koniec listopada odbędą się konsultacje indywidualne dla rodziców:

22.11 – Motylki,

23.11 – Delfinki,

27.11 – Żabki,

28.11 – Sówki.

Zainteresowanych rodziców prosimy o wpisanie się na listy dostępne u wychowawców grup.