Nasz zespół

Aneta Kulczycka

Wicedyrektor

„Moja praca nie jest łatwa dla ludzi. Moim zadaniem jest wziąć tych wspaniałych ludzi, których mamy, popychać ich i czynić ich jeszcze lepszymi.” – Steve Jobs

Wicedyrektor od 2013

Poznaj
nasz wspaniały zespół

Pani Paulina

Pani Milena

Pani Małgosia

Pani Kasia

Pani Dorota

Pani Beata

Pani Bianka

Pani Kasia

Pani Daria

Ukończyłam studia pedagogiczne w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Cechuje mnie ciepło i sumienność. Uwielbiam pracę z dziećmi, gdyż to od nich uczę się radości życia. Praca z maluchami daje mi dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Chcę stwarzać bezpieczną i miłą atmosferę dla naszych przedszkolaków. W wolnych chwilach jeżdżę konno i czytam książki.

Pani Ola

Ukończyłam studia na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Pracę dyplomową napisałam, zainspirowana bajkoterapią, pt Baśń i bajka jako metody wychowawcze i wspomagające rozwój. W pracy czytam nie tylko zwykłe bajki, również pomabajki. W pracy z dziećmi najbardziej lubię czas spędzony na spacerach oraz przy wspólnych pracach plastycznych.

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Nasi nauczyciele stale się dokształcają, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym Przedszkolu mają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, ponieważ według nas istotą pracy wychowawczej jest przede wszystkim pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.