Nasz zespół

Aneta Kulczycka

Wicedyrektor

„Moja praca nie jest łatwa dla ludzi. Moim zadaniem jest wziąć tych wspaniałych ludzi, których mamy, popychać ich i czynić ich jeszcze lepszymi.” – Steve Jobs

Wicedyrektor od 2013

Poznaj
nasz wspaniały zespół

Pani Magda

gr. I Żabki

Pani Oliwia

gr. I Żabki

Pani Ania

gr. II Motylki

Pani Dorota

gr. II Motylki

Pani Kasia

gr. III Delfinki

Pani Ela

gr. III Delfinki

Pani Dagmara

gr. IV Sówki

Pani Sylwia

gr. IV Sówki

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Nasi nauczyciele stale się dokształcają, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym Przedszkolu mają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, ponieważ według nas istotą pracy wychowawczej jest przede wszystkim pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Pomoc przedszkolna

Pani Kasia, Pani Iwonka, Pani Lucynka