Co na czeka w grudniu?

Wycieczka

5 grudnia o godzinie 8:00 odbędzie się wycieczka grup Delfinki oraz Sówki do Rezydencji Świętego Mikołaja.

Mikołajki

6 grudnia będziemy świętować Mikołajki! Tego dnia odbędzie się finał akcji „Ja, Mikołaj”. Przedstawiciele hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań odbiorą zebrane dary o godzinie 10:00.

7 grudnia zapraszamy rodziców z grupy Motylków na dzień otwarty,

Dogoterapia

14 grudnia odbędą się comiesięczne zajęcia z pieskiem.

Teatrzyk

19 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk świąteczny pt. „Świąteczny prezent”. Tego dnia, nasze przedszkole odwiedzi wyjątkowy gość w czerwonym płaszczu. Prosimy o elegancki ubiór.

Jasełka

Pod koniec grudnia dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentują przed swoimi rodzicami swoje umiejętności artystyczne. Przedstawienie świąteczne odbędą się zgodnie z harmonogramem:

14.12 o godz. 15:00 – Sówki (+ zajęcia otwarte),

19.12 o godz. 15:00 – Motylki,

20.12 o godz. 15:00 – Żabki (+ zajęcia otwarte),

20.12 o godz. 15:45 – Delfinki (+ zajęcia otwarte).

Informacje dotyczące ubioru przekażą wychowawcy grup.

Pierwszy Dzień Zimy

22 grudnia w naszym przedszkolu odbędzie się Zimowy Bal. Prosimy, aby dzieci ubrane były na niebiesko.

Bal sylwestrowy

29 grudnia pożegnamy Stary Rok i powitamy Nowy. Zapraszamy wszystkich przedszkolaków na Bal Sylwestrowy.