Co nas czeka w lutym?

Bal karnawałowy

5 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY. Zabawa będzie zorganizowana w każdej grupie, gdzie wychowawcy zapewnią moc atrakcji, pląsów i konkursów. To doskonała okazja do wcielenia się przez dzieci w ulubione postacie. Prosimy rodziców o przygotowanie kostiumów karnawałowych dla swoich pociech.

Tłusty Czwartek

8 lutego zapraszamy do zabaw w tematyce słodkości. Co będzie na podwieczorek? Oczywiście pączki!

Dogoterapia

8 lutego odbędą się comiesięczne zajęcia z pieskiem. 

Dzień Pizzy

9 lutego przedszkolaki będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności kulinarne i skosztować przygotowaną przez siebie pizzę.

Walentynki

W związku z obchodzonym 14 lutego Świętem Zakochanych, bardzo prosimy aby dzieci do przedszkola przyszły ubrane na czerwono. Kilka dni przed Walentynkami w naszym przedszkolu pojawi się Poczta Walentynkowa, zachęcamy do skorzystania!

Dzień Kota

16 lutego w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Światowy Dzień Kota. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy poświęconej tematyce kotów. Zachęcamy do przygotowania również kociego przebrania. 🙂

Teatrzyk

20 lutego o godz. 10:40 zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk pt. „Kosmiczna podróż”.  Przypominamy o eleganckim ubraniu. 

Dzień Dinozaura

26 lutego obchodzimy Światowy Dzień Dinozaura, który stwarza wspaniałą okazję do przybliżenia dzieciom tych prehistorycznych zwierząt.

Konsultacje indywidualne

28 lutego odbędą się konsultacje indywidualne dla chętnych rodziców dzieci z grupy „Sówki”.